Кошик
184 відгуків
Интернет - магазин "Moto-Donor"

Пластик на скутер VIPER Grand Prix

Вітаємо вас і запрошуємо купити пластик на скутер Viper Grand Prix. Незважаючи на те, що ця модель прославилася видатної міцністю і практичністю, пошкодження і знос деталей все ж трапляються. У цьому випадку фахівці рекомендують провести заміну. Вам не потрібно витрачати час на пошуки запчастин до скутеру, адже ми пропонуємо повний асортимент деталей і вузлів для цієї моделі.
У нас можна придбати пластикову задню бічну пару на скутер Вайпер за доступною ціною, гарантуємо якість і міцність. Зіставивши витрати на ремонт і фарбування, не гарантують цілісність пластику, і вартість нової деталі, ви побачите явну вигоду такого рішення. Ми пропонуємо різні колірні рішення для цієї моделі. Якщо вас цікавить продовження хвоста ― задній для Viper GRAND PRIX певного відтінку, але представлений в каталозі колір не підходить до вашої моделі, задайте питання нашим співробітникам.
Ми замовимо його для вас у офіційного постачальника. Якщо ви не впевнені у виборі потрібних запчастин, скористайтеся можливістю проконсультуватися з нашим фахівцем. Ми надаємо цю послугу безкоштовно.

Пластик на скутер Вайпер Гранд Прікс за доступними цінами у Moto Donor

    Выбирая пластиковые подкрыльники, защиту рук или пару на руль для скутера, стоит обращать внимание не только на целостность, дизайн и цвет. Мы рекомендуем учитывать и состав материала. Передняя и боковые части подвержены самым высоким нагрузкам. Мы рекомендуем оригинальный пластиковый клюв для скутера. Компания Viper предлагает легкие, но очень прочные сплавы. Имеет огромное значение и форма. В оригинальных деталях достигается идеальное совпадение с корпусом и надежная защита от попадания внутрь грязи, влаги и посторонних предметов.   
Чи варто купувати новий пластик на панель приладів? Тріщини і відколи багатьом здаються незначним пошкодженням. Ви можете задати ці питання нашим консультантам отримаєте однозначну відповідь. Порушення цілісності пластику призводить до потрапляння всередину пилу і вологи. Це обов'язково вплине на роботу панелі і призведе до серйозних поломок.
    Наличие вместительного и прочного багажника – одно из существенных преимуществ этой модели. Но задняя крышка багажника на скутере подвергается повреждениям довольно часто. В первую очередь, из-за активной эксплуатации. Царапины, трещины и сколы значительно снижают презентабельность и эстетику этой стильной модели. Любое повреждение целостности приводит к попаданию внутрь дорожной пыли и влаги. В этом случае рекомендуется установить новый багажник подседельный или крышку «KOMATCU»

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2
Виробник
 • 41
Контакти
 • Телефон:
  +38 095 687 2 444
  +38 093 839 8 444
  +38 096 221 5 444
 • Контактна особа:
  Дмитрий
 • Адреса:
  Київ, Україна
 • Email:
  moto.donor@ukr.net