Кошик
183 відгуків
Интернет - магазин "Moto-Donor"

Пластик на мопед Viper Active

Вітаємо вас і запрошуємо купити пластик на мопед Вайпер Актив. Незважаючи на те, що ця модель прославилася видатної міцністю і практичністю, пошкодження і знос деталей все ж трапляються. У цьому випадку фахівці рекомендують провести заміну. Вам не потрібно витрачати час на пошуки запчастин до мопеду, адже ми пропонуємо повний асортимент деталей і вузлів для цієї моделі.
У нас можна придбати переднє крило для Viper Active за доступною ціною. Зіставивши витрати на ремонт і фарбування, не гарантують цілісність пластику, і вартість нової деталі, ви побачите явну вигоду такого рішення. Якщо представлений у каталозі колір не підходить до вашої моделі, задайте питання нашим співробітникам. Ми замовимо його для вас у офіційного постачальника.
Вибираючи передній дзьоб для мопеда Viper Active, варто звертати увагу не тільки на цілісність і колір. Ми рекомендуємо враховувати і склад пластика, адже саме передня частина схильна самим високим навантаженням. Компанія Viper пропонує легкі, але дуже міцні сплави. Має величезне значення і форма. В оригінальних деталях досягається ідеальний збіг з корпусом і надійний захист від попадання всередину бруду, вологи і сторонніх предметів.

Магазин "Moto Donor" пропонує пластик для мопеда Вайпер Актив

Чи варто купувати новий пластик на панель приладів? Тріщини і відколи багатьом здаються незначним пошкодженням. Ви можете задати ці питання нашим консультантам отримаєте однозначну відповідь. Порушення цілісності пластику призводить до потрапляння всередину пилу і вологи. Це обов'язково вплине на роботу панелі і призведе до серйозних поломок.
    Также в нашем каталоге можно выбрать пластик на бардачок. Каждый счастливый владелец мопеда Viper Active прекрасно знает, что это не только важная функциональная часть, но и декоративный элемент. Царапины, трещины и сколы значительно снижают презентабельность и эстетику этой стильной модели. Любое повреждение целостности приводит к попаданию внутрь дорожной пыли и влаги. Но наши клиенты имеют возможность поменять эти покрытия с минимальными затратами. В нашем каталоге боковая пара на бардачок мопеда предлагается по выгодной цене.
Якщо ви не впевнені у виборі потрібних запчастин, скористайтеся можливістю проконсультуватися з нашим фахівцем. Ми надаємо цю послугу безкоштовно.

З нетерпінням чекаємо вашого дзвінка і зробимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені співпрацею з нашим інтернет ― магазином.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2
Виробник
 • 29
Контакти
 • Телефон:
  +38 095 687 2 444
  +38 093 839 8 444
  +38 096 221 5 444
 • Контактна особа:
  Дмитрий
 • Адреса:
  Київ, Україна
 • Email:
  moto.donor@ukr.net