Кошик
183 відгуків
Интернет - магазин "Moto-Donor"

Поршень

Прийшов час замінити поршень двигуна? У нашому інтернет-магазині moto-donor.com.ua найширший вибір асортименту на дану продукцію. Поршень – важлива запчастина ЦПГ, сприяє роботі двигуна в цілому, тому, важливо враховувати матеріал, з якого поршень виготовляється, щоб уникнути небажаних поломок.

Купити поршень на скутер, мопед, мотоцикл можна в нашому магазині «Moto-Donor»!

Від матеріалу поршня залежить якість його роботи. Тому, до їх змісту пред'являються високі вимоги. Цей предмет повинен мати хорошу теплопровідність, високу корозійну стійкість, не піддаючись іржавіння. Виготовлений поршень повинен володіти низьким коефіцієнтом тертя, тобто мати антифрикційні особливість. Мчервона щільність поршня знизить його масу і зменшить інерційним навантаженням на запчастини ЦПГ. Матеріал поршня повинен бути механічно міцним. Щоб знизити ймовірність швидкого зносу поршня або його прогару, застосовуються сірі чавуни і алюмінієві сплави. Чавунні поршні досить міцні, не піддаються швидкому зносу (зносостійкі). Алюмінієві поршні - це запчастина поршневий більшості сучасних моторів. Маючи малу масу, високу теплопровідність і антифрикційні риску, поршнева з алюмінію своїми достоїнствами переважає над чавунної. Хоча, і в тієї, і в іншої є і ряд своїх недоліків.

 

Для монтажу і експлуатації поршневий потрібні оригінальні запчастини. Не завжди їх можна знайти на ринку. Тому, альтернативою можуть послужити китайські аналоги. Якщо ви не впевнені у виборі того чи іншого поршня, наші консультанти допоможуть вам розібратися в специфіці кожного з них, підкажуть, яку модель поршня потрібно придбати, щоб Ваш «залізний кінь» зміг заревіти по-новому і радувати ваш слух. Після заміни поршня на новий, в обов'язковому порядку слід обкатати поршневу. Якщо обкатку не робити, або зробити її невірно – ЦПГ вийде з ладу. Для того, щоб поршнева прослужили Вам якомога довше, процес обкатки повинен проводитися правильно. Після, Ви відчуєте найбільшу віддачу потужності двигуна.

 

Отже, у нас Ви можете купити поршень і на радянську мототехніку, і на китайські скутери. Труднощів виникнути не повинно, щоб купити поршень мопеда "дельта" і актив. Якщо Ви досвідчений мотоцикліст, то купити поршень на зарубіжні мотоцикли стоїть саме у нас. А крутому скутеристові ми запропонуємо найрізноманітніший вибір поршнів на японські скутери. Вибравши товар у нас, Ви зможете взяти участь у можливих акціях, знайти для себе вигідні пропозиції, залишитися задоволеним, здійснюючи покупку сидячи на дивані. Наші менеджери запропонують Вам доставку по всій Україні. А після отримання товару - залишитеся задоволені як якістю продукції, так і нашим сервісом. Телефонуйте!

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 16
Контакти
 • Телефон:
  +38 095 687 2 444
  +38 093 839 8 444
  +38 096 221 5 444
 • Контактна особа:
  Дмитрий
 • Адреса:
  Київ, Україна
 • Email:
  moto.donor@ukr.net