Кошик
241 відгук
Интернет - магазин "Moto-Donor"
+380 (95) 687-24-44
+380 (93) 839-84-44
+380 (96) 221-54-44

ЦПГ (поршнева у зборі)

Важлива частина двигуна для будь-якої мототехніки - це його ЦПГ (циліндро-поршнева група). Під час роботи двигуна результат зносу поршня пов'язаний з впливом на поршень найвищої температури і досить значних сил. Тому, саме на поршень покладають високі вимоги. Якість використовуваного матеріалу для виготовлення поршня - найважливіша умова його високої зносостійкості. Від якості сплавів, з яких виготовляють поршневу мотора в підсумку буде залежати термін служби двигуна, потужність двигуна і, як результат, витрата палива і масла.

Коли прийшов час заміни поршневої, будь мотолюбитель поставиться до цього питання відповідально. Якщо купити ЦПГ у надійних постачальників, то новенька поршнева на скутер, поршнева для мопеда, або поршнева мотоцикла прослужить Вам вірою і правдою кілька сезонів. Купити будь-які запчастини до поршневий можна на нашому сайті moto-donor.com.ua, оскільки ми даємо гарантію на якість придбаного товару. Тільки в нашому інтернет-магазині Ви знайдете цілий перелік ЦПГ (поршнева у зборі). Ціни на поршневі повною мірою відповідають якості нашої продукції.

Що таке поршнева група в зборі? Поршнева у зборі – сукупність деталей, які готові до монтажу для циліндра-поршневої групи. До її складу входять: циліндр, поршень, поршневі кільця, поршневий палець. Кожна з вищеперелічених запчастин поршневий впливає на роботу двигуна в цілому. До купівлі запчастин на поршневу треба правильно підійти, і в цьому завданні Вам допоможе розібратися наш сайт.

   Заміна поршневий будь-якої мототехніки проводиться за різноманітних обставин. Причиною, наприклад, збою роботи поршневої на скутер може послужити високий витрата масла, характерний димний вихлоп, гази з системи вентиляції, сильно низький тиск масла. Підсумком несправності поршневий мотоцикла можуть бути неравномерность роботи двигуна на холостому ходу, високий витрата бензину. Передумовами до заміни поршневої на мопед стануть і перебої в роботі двигуна (наприклад, коли він «троїть»), невластиві сторонні шуми і стуки в моторі, залягання кілець двигуна. Найнебезпечнішою причиною всіх перерахованих вище несправностей може бути перегрів двигуна.

   Поршнева – це основа двигуна, несправність або поломка якого неминуче ведуть до дорогого ремонту. Щоб уникнути зайвих фінансових витрат, для початку, все ж використовуйте якісні масла перевірених виробників. Проведіть заміну поршневих кілець, якщо причина в їх зношення. Якщо ж ця процедура не змусила мотор працювати як треба, то задумайтеся про те, щоб купити поршень та/або про надання циліндру правильної геометрії.

   На сайті moto-donor.com.ua в розділі «ЦПГ (поршнева у зборі)» на Вас чекає великий вибір ЦПГ на китайські скутери, ЦПГ на японські скутери, ЦПГ на китайські мопеди і ЦПГ на зарубіжні мотоцикли.

    Если у Вас появились проблемы с выбором того или иного товара, которые не получается решить самостоятельно, наши менеджера проконсультируют Вас по любым вопросам. У нас Вы можете воспользоваться выгодными предложениями. Также на сайте действует система скидок и распродаж. Напоследок, за Вами останется лишь выбрать форму оплаты и удобный для себя способ доставки. С нетерпением ждем вашего звонка и сделаем все возможное, чтобы вы остались довольны сотрудничеством с нашим интернет-магазином.  

1 2 ... 10

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner