Кошик
183 відгуків
Интернет - магазин "Moto-Donor"

Карбюратори

Найбільша причина несправностей скутера криється в карбюраторі. Навіть самі незначні несправності карбюратора хонда, як мінімум, призведуть до ремонту. Хоча сама незначна поломка усувається досить-таки легко, можна спробувати самостійно відремонтувати «дефект» карбюратора. Для цього варто розібратися в самому пристрої, знати можливі причини поломок карбюратора, способи його перевірки на справність.

Інтернет-магазин moto-donor.com.ua надасть Вам найширший асортимент карбюраторів на китайські скутери.

Які ж процеси відбуваються в карбюраторі? Все просто: бензин змішується з повітрям, внаслідок чого формується певна паливна суміш, яка згодом подається в циліндр скутера. І від якості складу отриманої суміші залежать багато показників скутера. Це і рівень зносу циліндропоршневої групи, і динаміка скутера разом з його максимальною швидкістю. Від такої суміші, яку «виробляє» карбюратор, може залежати витрату палива і знос свічок запалювання. Виходячи з перерахованого вище, варто згадати про важливість відповідального і комплексного підходу до налаштування карбюратора. Відрегулювавши карбюратор скутера правильно, це забезпечить Вам як мінімум стабільну і надійну роботу двигуна, і як підсумок – комфортна їзда стане для Вас безпечним.

Конструкція карбюратора дельта, здається, досить простий, але різноманітні процеси утворення сумішей, які відбуваються в ньому, свідчать про те, що карбюратор є одним з найскладніших пристроїв мопеда. Досить таки важко визначити причини несправності карбюратора, тому про його роботі доводиться судити виходячи з ознак якості вироблюваної горючої суміші.

   Ціна карбюраторів в нашому супермаркеті приємно здивує Вас, а великий вибір карбюраторів Suzuki і карбюратора ЯМАХА зробить Ваш японський скутер особливим.

Відрегулювати карбюратор мотоцикла УРАЛ можна кілька способами: на холостому ходу і низьких оборотах, на середніх і високих оборотах. Сенс таких перевірок – визначити переобагащенная чи виробляється карбюратором суміш або ж, навпаки, занадто бідна суміш. Якщо скутер на низьких і холостих обертах важко заводиться, або ж, повертаючи ручку газу, не підвищується рівень оборотів, або свічка запалювання біла навіть при тривалій роботі, то це вірна ознака бідної суміші. Занадто багата суміш говорить про збільшеному витраті палива, або ж говорить про нерівний холостий хід двигуна. Через те, що суміш не догорає в циліндрі, свічка запалювання стане яскраво-вираженого чорного кольору з нагаром. Коли двигун працює нормально на холостому ходу і низьких обертах, варто відрегулювати карбюратор на середніх обертах. Особливості бідною та багатою суміші для середніх і низьких оборотів збігаються. Ознаками бідної суміші на високих обертах є хлопки з карбюратора (при максимальній швидкості), абсолютно біла свічка запалювання, а також погана реакція на поворот ручки газу. Якщо ж простежується явний перевитрату бензину, присутній чорний нагар на свічки запалювання, з глушника чути хлопки і виходить чорний дим, то причиною тому – занадто багата суміш.

В moto-donor Ви купите карбюратор ЮПІТЕР, карбюратор на МІНСЬК, карбюратор ПЛАНЕТА, карбюратор на ІЖ. І тоді Ваш вітчизняний мотоцикл «заспіває» по-новому!

Правильно налаштований карбюратор мопеда альфа визначається за такими ознаками: в глушнику і карбюраторі альфа хлопків немає, динаміка скутера рівна (стрибків немає), в будь-якому діапазоні оборотів двигун поводиться рівне, перевитрати бензину немає, при будь-яких оборотах ручка газу інформативна, свічка запалювання злегка коричневого кольору (нагару немає).

Якщо перераховані вище ознаки роботи карбюратора Вас досить приваблюють, то залишиться тільки замовити товар на нашому сайті. Зворотний дзвінок допоможе Вам розгадати невирішені питання. Ми доставимо товар по всій Україні, як можна швидше. Ви зрозумієте, що купити карбюратор у нас – одне задоволення!

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 6
Контакти
 • Телефон:
  +38 095 687 2 444
  +38 093 839 8 444
  +38 096 221 5 444
 • Контактна особа:
  Дмитрий
 • Адреса:
  Київ, Україна
 • Email:
  moto.donor@ukr.net