Кошик
183 відгуків
Интернет - магазин "Moto-Donor"

Амортизатори

Мабуть, АМОРТИЗАТОР – сама «комфортна» запчастина Вашої мототехніки, сприяє м'якою і плавній їзді, як по рівній дорозі, так і по вибоїнах за умови, звичайно ж, надійності та якості цієї деталі. Амортизатори ніби пов'язують колесо з дорогою, не допускаючи їх роз'єднання між собою під час їзди, тим самим забезпечуючи водієві комфорт і безпека.

Щоб купити амортизатор, бажано знати детально це пристрій та розуміти принцип його роботи. Амортизатори зобов'язані пригнічувати коливання, і призначені «вбирати» ті поштовхи і удари, що "тиснуть" на корпус під час їзди. Основна функція амортизаторів – зчеплення коліс з дорогою в момент руху, особливо в період гальмування і розгону. Ця деталь є запчастиною не тільки мототехніки. Вона застосовується в автомобілях, літаках, та ін..

Жоден мотолюбитель не представить свій байк без амортизаторів. Їх існує безліч: газові, гідравлічні (масляні), фрикційні, односторонні, двосторонні, і навіть комбіновані. Лідером на ринку продажу є гідравлічні амортизатори. Не знайдете краще для спортивного байка, ніж газомасляний амортизатор (комбінований), тому що саме цей вид амортизатора дозволить домогтися стійкості на високих швидкостях і покращить маневреність Вашого мотосредства. Газові амортизатори підходять для швидкісної їзди тільки на дорогах з хорошим покриттям. Якщо дороги розбиті – краще встановлювати масляні амортизатори. Також є передні (їх ще називають виделками переднього колеса або пір'ям) і задні амортизатори.

В нашому магазині «Moto-Donor» Ви зможете придбати вилки YAMAHA, амортизатори хонда, і знайдете задні амортизатори ІЖ.

Не губіться, якщо сумніваєтеся, які амортизатори потрібні для Вашого скутера. Самий підходящий варіант Вам зможуть підібрати наші консультанти. Тільки кращі амортизатори Ви зможете знайти у нас, так як ми запропонуємо найрізноманітніший асортимент даної деталі.

Запорукою плавною м'якої їзди є справність амортизатора. Якщо ж поїздка навіть по самій рівній дорозі стала для Вас нестерпною – є привід подумати про заміну амортизатора. Передумовою заміни задніх амортизаторів може стати втрата жорсткості пружини (хоча вона виготовляється з міцної сталі, але з часом зношується). Погані дороги з безліччю горбів і ям, так само як і пил, що потрапляє всередину амортизатора – забруднює мастило, тим самим в рази скорочує термін експлуатації амортизаторів. Придбавши товар у нашому супермаркеті мототоваров, ціна задніх амортизаторів приємно здивує Вас.

   От пыли и грязи страдают и передние амортизаторы, так как детали внутри механизма загрязняются и получают недостаточное количество смазки. И тогда замена передних амортизаторов также будет неизбежна, после которой Вы перестанете ощущать каждый бугорок, любую ямку или незначительную выбоину. В случае аварийной ситуации при сильном ударе переднего колеса Вы сможете удержать руль, так как своевременная замена передних амортизаторов поспособствует снижению силы удара, обеспечив безопасное движение скутера. Цена передних амортизаторов в нашем интенет-магазине и вовсе не ударит по Вашему бюджету.

   Купить амортизаторы HONDA на нашем сайте moto-donor.com.ua – значит избавить себя от страданий при езде на Вашем любимом байке. Зайдя в раздел «АМОРТИЗАТОРЫ», Вас удивит разнообразие и широкий выбор данной детали. Система выгодных предложений и внушительных скидок Вас очень порадует. Заказывайте амортизаторы у нас, ведь мы даем гарантию от производителя, доставляем товар по всей Украине и грамотно консультируем по любым возникшим вопросам.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 16
Виробник
 • 12
 • 4
 • 2
 • 1
Контакти
 • Телефон:
  +38 095 687 2 444
  +38 093 839 8 444
  +38 096 221 5 444
 • Контактна особа:
  Дмитрий
 • Адреса:
  Київ, Україна
 • Email:
  moto.donor@ukr.net