Кошик
183 відгуків
Интернет - магазин "Moto-Donor"

Ява

У світі мототехніки існує безліч мотоциклів-легенд. Те, що залишилося від радянського мотомира, яке популярне до цього часу є мотоцикл Ява. Перші моделі «Яви» з'явилися на моторынке в 70-х рр. минулого століття в СРСР. Кожен мотолюбитель впевнений, що мотоцикл Ява – одне з найбажаніших засобів пересування нарівні з японськими і китайськими мотоциклами. Мотоцикл Jawa адаптований до різних дорогах, і враження від такої їзди просто відмінні.

В даному радянському мотоциклі використовується двотактний двоциліндровий двигун з повітряним охолодженням в зборі з коробкою передач. Двигун працює практично безшумно. Будь мотолюбитель погодиться з тим, що звук мотора Яви порівняти ні з яким іншим. Мотоцикл Ява досить легко ремонтувати, тому, якщо Вам потрібні якісь запчастини Ява, значить, і замінити деталі на нові Ви зможете абсолютно самостійно.

Отже, розглянемо кілька деталей для нашої красуні. Карбюратор Ява по конструкції своєї досить-таки простий, але суміші, які утворюються в ньому, доводять складність пристрою карбюратора. Правильно відрегульований карбюратор Ява – запорука безпечної і комфортної їзди на мотоциклі. Що стосується поршня Ява, то наші фахівці радять проводити його заміну на механічно міцний поршень з якісного матеріалу, так як така запчастина Ява досить важлива і сприяє роботі двигуна в цілому. Якщо Ви досвідчений мотолюбитель, то для Вас не стане новинкою той факт, що необхідна обкатка поршневий після заміни поршня.

Ви можете придбати запчастини на Яву, вибравши потрібний товар у каталозі нашого супермаркету «Moto-Donor»

Якщо у Вашого мотоцикла зламався двигун, цілком можливо, що потрібно міняти коленвал. Особливістю цієї деталі є те, що вона досить важка, так як матеріал, з якого вона виготовляється – чавун, модифікований магнієм. У нашому інтернет-магазині колінвал Ява представлений виключно з якісного складу.

  Что касается цепной передачи мотоцикла Ява, то она нуждается в периодической регулировке. В случае износа самой цепи, ее необходимо заменить. Для этого достаточно найти цепь для мотоцикла на сайте moto-donor.com.ua, заказать товар и через несколько дней получить его в указанном Вами отделении службы доставки. Купить воздушный фильтр для мотоцикла Ява также очень просто. Закажите обратный звонок, и наши консультанты свяжутся с Вами в кротчайшие сроки. Любые вопросы, интересующие Вас, разрешаются именно у нас, так как большой опыт наших специалистов в работе с мототехникой поможет избавить Вас от самых незначительных сомнений.

  Вы можете выбрать форму оплаты, подходящую для Вас больше всего. У нас действует система скидок и акций для постоянных клиентов. Прокачайте Ваш мотоцикл Ява и он прослужит Вам еще много лет, приятно радуя Ваш слух своим звуком мотора.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 6
Виробник
 • 3
 • 1
 • 1
 • 1
Контакти
 • Телефон:
  +38 095 687 2 444
  +38 093 839 8 444
  +38 096 221 5 444
 • Контактна особа:
  Дмитрий
 • Адреса:
  Київ, Україна
 • Email:
  moto.donor@ukr.net